به جهت برخورداري از بالاترين كيفيت در چمن مصنوعي شركت چمن گستر سروش بهره گيري ازهمکاران حرفه ای خود با پيشرفته ترين سيستم هاي نصب در دنيا را در برنامه خود قرار داده است كه خود مكمل كيفيت چمن مورد استفاده و طول عمر بيشتر آن مي باشد.
همکاران ما در خانواده چمنهاي فوتبالي خود جهت اتصال رولها از سيستم تخصصي دوخت A2200 استفاده مي نمايد تا زميني يكپارچه با بالاترين استحكام و به دور از هر گونه برآمدگي و فرورفتگي حاصل شود، جهت خط كشي ضمن تافت خطوط طولی از پايل چمن بر روي Backing خطوط ديگر از سيستم هاينيگر با خالي كردن جاهاي خطوط و عدم برش زيره چمن (Backing) كمترين امكان صدمه ديدگي براي بازيكنان و بالاترين استحكام و طول عمر را در چمن به وجود مي آورد و به جهت پاشش صحيح مواد كه نقش موثري در صدمه ديدگي مچ و زانوي پاي بازيكنان دارد، سيستمهاي مكانيزه سروش با پاشش يكنواخت و برس رگلاژ در كليه مراحل و تركيب اختلاط صحيح گرانول و شن مورد نياز را ايجاد مي نمايد.
لازم به ذكر است متخصصين همکار ما كليه سيستمهاي فوق را تحت نظارت كارشناسان جهاني آموزش ديده و به صورت كاملاً حرفه اي اجرا مي نمايد.
يادآور مي شود كه نخ به كار رفته توسط اين همکاران در سيستم دوخت 100% آلماني با عمر مفيد بيش از 20 سال مي باشد و نيز چسبهاي به كار رفته از مرغوب ترين چسبهاي دو جزيي مي باشد.
مواد ريزشي داخل چمن مصنوعي Rubber & Sandfilled

 شن:
شن مورد استفاده بين 400 تا 850 ميكرون بوده و گرددانگي آن بالاتر از 90% بوده تا كمترين صدمه را به بدن بازيكنان و الياف چمن وارد ساخته و خلوص سيليس آن به بالاي 80% مي رسد و میتواندداراي گواهينامه بين المللي باشد.
گرانول:
خرده لاستيكي مورد استفاده در رنج سایز1تا4 ،بدون گرده و با كمترين بو و تلورانس در سايز بوده و رفلكس آن بسيار مناسب است.